تبلیغات
خاک - * دستورالعمل تعطیلی ادارات و گرما
* توجه !! کاربر گرامی ، خوش آمدید !! مرورگرهای قدیمی مانند اینترنت اکسپلورر مشکلاتی برای دیدن مطالب دارند . لطفا از مرورگرهای جدیدتر استفاده کنید*
خاک

درباره وبلاگ

آسمان آبی وطنم را میخواهم
همان که گرد و غبار نداشت.......

mahdikhajavi_iran@yahoo.com
مدیر وبلاگ : مهدی خواجوی

آخرین موضوع ها

بایگانی (آرشیو)

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ خاک

  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :

* دستورالعمل تعطیلی ادارات و گرما

در زمینه تعطیلی ادارات در دمای بیش از 50 درجه آیین‌نامه یا دستورالعمل خاصی وجود ندارد / اگر دمای هوا برای چند روز متوالی بیش از 50 درجه باشد، درباره تعطیلی ادارات تصمیم‌گیری می‌شود و تاكنون اداره‌كل هواشناسی استان چنین گزارشی ارائه نداده است/ در روزهای گرم تابستان اورژانس استان در حالت آماده‌باش است


محمدرضا آملازاده ، مدیركل مدیریت بحران استانداری خوزستانمدیركل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: دریافت امتیازاتی از هیات دولت در زمینه گرد و غبار و گرمای هوا در استان در حال پیگیری است.
 
محمدرضا آملازاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: در زمینه تعطیلی ادارات در دمای بیش از 50 درجه آیین‌نامه یا دستورالعمل خاصی وجود ندارد. در خصوص تعطیلی در روزهای غبارآلود نیز استانداردهایی تعریف شده و در صورتی كه غلظت ریزگردها از این میزان فراتر رود، ادارات تعطیل می‌شوند.
 
وی افزود: اگر دمای هوا برای چند روز متوالی بیش از 50 درجه باشد، درباره تعطیلی ادارات تصمیم‌گیری می‌شود و تاكنون اداره‌كل هواشناسی استان چنین گزارشی ارائه نداده است.
 
آملازاده تصریح كرد: در هوای گرم استان خوزستان همه وسایل حمل و نقل عمومی باید به سیستم خنك‌كننده مجهز باشند و همچنین رانندگان باید كولر خودرو را روشن كنند. با توجه به شرایط آب‌وهوایی استان باید شرایطی ایجاد شود كه شهروندان با حداقل مشكل مواجه باشند.
 
مدیركل مدیریت بحران استاداری خوزستان خاطرنشان كرد: در روزهای گرم تابستان اورژانس استان در حالت آماده‌باش است و به وظیفه ذاتی خود در این زمینه عمل می‌كند.

جستجوی واژه ها

نویسندگان

خدمات

با کلیک "اهواز" وضع هوای نقاط مختلف ایران را جستجو و رویت نمایید

لینکدونی

Online User