تبلیغات
خاک - * ریزگرد صیادان ماهی را به صید می اندازد..
* توجه !! کاربر گرامی ، خوش آمدید !! مرورگرهای قدیمی مانند اینترنت اکسپلورر مشکلاتی برای دیدن مطالب دارند . لطفا از مرورگرهای جدیدتر استفاده کنید*
خاک

درباره وبلاگ

آسمان آبی وطنم را میخواهم
همان که گرد و غبار نداشت.......

mahdikhajavi_iran@yahoo.com
مدیر وبلاگ : مهدی خواجوی

آخرین موضوع ها

بایگانی (آرشیو)

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ خاک

  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :

* ریزگرد صیادان ماهی را به صید می اندازد..

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی وحاجی آباد وخمیر در مجلس با بیان اینکه گردو غبار استان هرمزگان دل مردم را بدرد آورده است، گفت: ذرات گرد و غبار بر روی سیستم های صنعتی ،کشاورزی ، آموزشی و بهداشتی اثر نامطلوب می گذارد و این در حالی است که در برخی مواقع نیز دید ملوانان دریا برای صیادی را کور می کند که این امر خطرات بی‌شماری برای صیادان به همراه دارد...

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی وحاجی آباد وخمیر در مجلس با بیان اینکه گردو غبار استان هرمزگان دل مردم را بدرد آورده است، گفت: ذرات گرد و غبار بر روی سیستم های صنعتی ،کشاورزی ، آموزشی و بهداشتی اثر نامطلوب می گذارد و این در حالی است که در برخی مواقع نیز دید ملوانان دریا برای صیادی را کور می کند که این امر خطرات بی‌شماری برای صیادان به همراه دارد.

منصور آرامی در گفت و گو با خانه ملت، افزود: دولت باید با یک برنامه ریزی کلان مشکلات کشاورزان و صیادان و بطور کلی این قشرهای زحمت کش را برطرف کند تا این اقشار بدون هیچ مشکلی به کاشت و داشت و برداشت محصولاتشان بپردازند.

نماینده مردم بندر عباس، قشم ، ابوموسی و حاجی آباد و خمیر درمجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد : اقدام لازم در زمینه بیابان‌زدایی، جلوگیری از قطع درختان جنگل و انتقال آب از جمله عوامل اصلی پدیدآورنده معضل گردوغبار هستند که این معضل با جنگل‌کاری و مالچ‌پاشی برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه دولت باید برای کنترل گردو غبار استان هرمزگان باید از نیروهای متخصص کمک بگیرد ، گفت: افراد بسیاری در استان هرمزگان در اثر عوارض این گرد و غبار دچار بیماری‌های پوستی و تنفسی شده‌اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس ، یاد آور شد : دولت باید با یک برنامه‌ریزی کاربردی پدیده گردو غبار را کنترل کند تا سلامت شهروندانمان به خطر نیفتد.

جستجوی واژه ها

نویسندگان

خدمات

با کلیک "اهواز" وضع هوای نقاط مختلف ایران را جستجو و رویت نمایید

لینکدونی

Online User