تبلیغات
خاک - * امام جمعه دزفول و پدیده گرد و خاک..
* توجه !! کاربر گرامی ، خوش آمدید !! مرورگرهای قدیمی مانند اینترنت اکسپلورر مشکلاتی برای دیدن مطالب دارند . لطفا از مرورگرهای جدیدتر استفاده کنید*
خاک

درباره وبلاگ

آسمان آبی وطنم را میخواهم
همان که گرد و غبار نداشت.......

mahdikhajavi_iran@yahoo.com
مدیر وبلاگ : مهدی خواجوی

آخرین موضوع ها

بایگانی (آرشیو)

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ خاک

  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :

* امام جمعه دزفول و پدیده گرد و خاک..

گزیده ای از سخنان امام جمعه دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”

با ذکر منبع و لینک مربوطه

http://www.majdedez.com/wp-content/uploads/2012/04/ghazi.majdedez1.jpg

................... مطلب بعدی که لازم است بنده تذکر عرض کنم مسئله گرانی است ، حقیقتا گرانی به خیلی از اقشار مردم فشار آورده است . و اقشار ضعیف و آسیب پذیر حتی متوسط جامعه فشار های زیادی آورده است مسئولین دولتی برای گرانی  نمی گوییم همه اش را حل کنند ولی واقعا چاره اندیشی کنند .

با تدبیر به گونه ای عمل کنند که دست افراد سودجو و از خدا بی خبر که در این مقطع و فرصت حساس کشور که کشور دچار تحریم های اقتصادی دشمنان و بیگانان است و آن ها فقط و فقط به سود و منافع شخصیشان می اندیشند دست آن ها را کوتاه کنند بر خورد قاطع کنند و بدینوسیله قدری از تبعات گرانی کاسته بشود . بحمد الله کشور ما کشور آبادی است منابع زیادی دارد ، اگر ما مدیریت صحیحی داشته باشیم بسیاری از گرانی ها قابل حل است . برنامه ریزی بشود برای مسائل اقتصادی و تجاری جامعه ، الان هم ماه مبارک رمضان را در پیش داریم مردم نیاز دارند به کالاهای اساسی خاروبار  ، ارزاق از الان دولت برنامه ریزی بکند و اجازه ندهد قیمت کالا ها بی روند و بی اساس همینجور رشد پیدا کند.

مطلب بعدی که باید تذکر داده بشود پدیده گرد و غبار است . در مسئله گرد و غبار یک مسئله طبیعی است دست افراد نیست کسی مقصر نیست اما مسئولین در این زمینه باید پاسخگو باشند . این که این توجیه را بکنند که پدیده ، پدیده ای است که نمی شود هیچ مقابله ای با او کرد کشور های دیگر دخیل در این قضیه هستند ، این توجیه منطقی نیست.

بالاخره در همه ی مشکلات و موانع کار باید از یک جایی آغاز شود من که می گویم مسئولین باید پاسخگو باشند باید از یک جایی کار را شروع کنند تا مردم متوجه شوند مسئولین عملا دغدغه دارند نه شعاری . آسیب های فراوانی می رساند به سلامت جامعه ، به مضارع ، زراعت ها ، به باغات ، بیماری های گوناگون را به همراه می آورد.

فلذا مسئولین به هر شکل ممکن با این پدیده در حد وسع و توانشان ما چیزی خارج از توانشان نمی خواهیم ازشان ، اما در حد وسع و توانشان حرکت کنند و یک کاری را شروع کنند وقتی خدای متعال همت بنده را می بیند یاری و کمکش می کند . ما در کشور مشکلات خیلی عظیم تری داشنیم که با همت ملت و مسئولین حل شده است و این مسئله هم قابل حل شدن تا قدر زیادی است . امید واریم خدای متعال به مسئولین ما توفیق خدمت کرامت بفرماید.

جستجوی واژه ها

نویسندگان

خدمات

با کلیک "اهواز" وضع هوای نقاط مختلف ایران را جستجو و رویت نمایید

لینکدونی

Online User