تبلیغات
خاک - * گزارش دز نا -->مورخ 91/3/30
* توجه !! کاربر گرامی ، خوش آمدید !! مرورگرهای قدیمی مانند اینترنت اکسپلورر مشکلاتی برای دیدن مطالب دارند . لطفا از مرورگرهای جدیدتر استفاده کنید*
خاک

درباره وبلاگ

آسمان آبی وطنم را میخواهم
همان که گرد و غبار نداشت.......

mahdikhajavi_iran@yahoo.com
مدیر وبلاگ : مهدی خواجوی

آخرین موضوع ها

بایگانی (آرشیو)

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ خاک

  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :

* گزارش دز نا -->مورخ 91/3/30

به گزارش دزنا ، پدیده گرد و خاک که از دیشب آسمان خوزستان را در برگرفته ، امروز سه شنبه ۳۰ / ۰۳ / ۹۱ هم با شدت بیشتر شهرهای مختلفاستان از جمله اهواز ، دزفول ، آبادان و سوسنگرد را غبار آلود کرده است .

آقای لاهیجان زاده مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه هم اکنون غلظت گرد و غبار در اهواز پنج هزار میکرو گرم ،  دزفول ۴ هزار و ۹۰۰میکرو گرم و آبادان ۵ هزار و ۲۰۰ میکرو گرم و سوسنگرد ۳ هزار میکرو گرم بر متر مکعب است ، گفت حد مجاز آلودگی هوا ۱۵۰ میکرو گرم بر متر مکعب است.
غلامپور معاون اداره کل هواشناسی خوزستان نیز علت وقوع این پدیده را تشکیل توده گرد و غبار در ابعاد وسیع در شمال و مرکز عراق و نفوذ آن به خوزستان اعلام کرد و افزود این پدیده تا امشب در استان باقی خواهد ماند.
از بیماران قلبی عروقی ، سالمندان و کودکان خواسته شده است در صورت امکان از تردد در مکان های باز خودداری و افراد نیز از انجام حرکات ورزشی ، پیاده روی و فعالیت های بدنی در فضای باز پرهیز کنند

جستجوی واژه ها

نویسندگان

خدمات

با کلیک "اهواز" وضع هوای نقاط مختلف ایران را جستجو و رویت نمایید

لینکدونی

Online User